Skydda din surplatta med ett praktiskt ställbart fodral! Värde 349 kr

- 3 Vinnare!

OBS! Vissa auktioner erbjuder 2 eller fler produkter per gång. Det innebär att de högsta unika budgivarna får köpa produkten till sina högsta bud, detta anges alltid i produktbeskrivningen.

Ett klassiskt fodral som hjälper dig att skydda din surfplatta från tråkiga repor, damm och smuts. Samtidigt kan du bära runt den med stil. Den bruna färgen & den klassiska läderstrukturen är noga utvald av oss på Merskal of Sweden. Fodralet är inte bara en tilltalande accessoar, den erbjuder också en viktig funktion som du kan ha användning av. Du kan nämligen enkelt ställa din iPad upp, du bestämmer du själv i vilken vinkel du vill att fodralet ska stå. Perfekt när du tittar på din favoritserie eller när du vill ha händerna fria för annat!

Det universala fodralet är enkelt att ställa in för just den storlek du har. Detta fodral passar alla surfplattor om 9-10 tum.

WEIGHT: 415 g

DIMENSIONS: 293 x 207 x 30 mm

LINE: Accessories Collection

COLLECTION: Universal Paddy 9-10 Inches

PRODUCT TYPE: Accessories

SUITABLE FOR MODEL: Tablet

COLOR: Black

Om Merskal of Sweden

Mobilplånböcker, mobilskal och mobilfodral noggrant framtagna i Sverige

Merskals övergripande affärsidé är att erbjuda alla som äger en mobiltelefon, ung som gammal, ett prisvärt, trendigt och funktionellt sortiment av mobilplånböcker, mobilskal, mobilfodral och tillbehör. Genom många års utveckling inom produktionsteknik och hantverk kan vi stolt presentera åtskilliga kollektioner med fokus på smarta funktioner och design. Resultatet är unika, handgjorda produkter med hög kvalité där noga utvalda material och svensk design utgör grunden.

Allt började med en envis, målmedveten och idérik entreprenör i Norrland som tillsammans med ett designteam med fingertoppkänsla och tillförlitliga leverantörer skulle göra denna dröm verklighet. Den första mobilplånboken med magnetfunktion skapades redan 2010 av Merskal Of Sweden och blev startskottet för något unikt. Idag har Magneto Original mobilplånboken sålt i över 300 000 exemplar.

Våra trendiga mobilskal kan du se hos många populära bloggare – stor popularitet fick våra marmorskal, där vår trendspaning och designteam återigen visar sin styrka i att följa rätt trender och ligga före konkurrensen.

Vi är early adaptors, vi är ett gäng härliga människor, vi älskar det vi tar fram – Vi är Merskal Of Sweden!

Läs mer på www.merskal.se

Värde 349 kr. Hur mycket bjuder du?

 Merskal på Facebook

 Merskal på Instagram

Kontakta kundservice

Vad är summan av

/* */
Loading...