Hårfön speciellt designad för att ge ditt hår skyddande egenskaper! Värde 699 kr

- 2 Vinnare!

OBS! Vissa auktioner erbjuder 2 eller fler produkter per gång. Det innebär att de högsta unika budgivarna får köpa produkten till sina högsta bud, detta anges alltid i produktbeskrivningen.

Keratin Protect Hair Dryer AC8820

Glansigt och hälsosammare hår är en trend som är här för att stanna.

Om du fönar ditt hår regelbundet på hög temperatur så blir håret såklart torrt hår men det sliter även på håret och man får kluvna toppar fortare. Keratin Protect hårfön är speciellt designad för att ge ditt hår skyddande egenskaper vis styling.

Tack vare keratin Protect hårfön kan du nu få salongskvalité när du fönar håret och hela 3x så mycket mer skydd mot värmeskador*. Det keramiskt belagda gallret innehåller Keratin- och mandelolja som frigörs till håret vid användning och är ett stylingverktyg som håller ditt hår hälsosammare och fullt av glans.

Den kraftfulla hårfönen med professionell AC motor på 2200 Watt går i en trendigt askgrå färg med accenter i roséguld och trendig brons. Tack vare den inbyggda jongeneratorn som ger 90% med joner* kan du få ett hår fritt från statiskt elektricitet och ett glansigt resultat.

Salongstorkningsresultat

Keratin Protect AC8820 är utrustad med allt du behöver för att uppleva salongskvalité i ditt eget hem. Välj mellan 3 värmeinställningar och 2 hastighetsinställningar, äkta kalluftsfunktion och hela 3 medföljande munstycken.

Advancerad Keratin med mandelolja

Keratin och mandelolja är inbäddat i det keramiska gallret och frigörs vid styling, ditt hår kommer att glänsa och se hälsosamt.

Funktioner:

• Professionell AC-hårfön 2200 Watt för hälsosammare resultat

• 3x mer skydd mot skador*

• Avancerad keratin med mandelolja på gallret

• 90% mer joner för frizz-fritt och glansigt hår*

• AC-motor

• 3 värme- / 2 hastighetsinställningar

• kalluftsfunktion

• 7mm och 11mm small koncentrator

• 11mm koncentrator

• Diffuser

• Avtagningsbart galler för enkel rengöring

• Upphängningsögla

• 1.8m lång sladd

• 5-års garanti

*Vs standard Remington hårfön

Värde 699 kr. Hur mycket bjuder du?

Kontakta kundservice

Vad är summan av

/* */
Loading...